Pirties kieme veiks unikali „Masažų sala“

 

Išskirtinę progą ne tik pamatyti, bet ir išmėginti skirtingus masažo būdus, kuriuos demonstruos Lietuvos, Latvijos bei Rusijos meistrai, šventės lankytojams siūlys Pirties kieme įsikursianti „Masažų sala“. Kai kurie jų demonstruos egzotinius tolimuose kraštuose išmoktus masažus, kiti - originalias, įvairias pirties procedūras papildančias masažo praktikas.

 

Vytelių masažas

Iš tolo išgirdę ritmiškus garsus žinosite, kur darbuojasi Lietuviškos pirties bičiulių draugijos pirtininkas Antanas Bagdonas. Šis energija trykštantis vyras yra puikiai įvaldęs savitą vanojimo pakaitalą - vibracinį vytelių masažą. Jau žiloje senovėje ši technika naudota gydymui. Ji rekomenduojama neigiamai gyvenimą vertinantiems asmenims, taip pat tiems, kurie negali atsipalaiduoti ir net nemėgsta pirčių ar masažų.

„Tai „vanta“ iš karklo vytelių. Laibesnės tinka kūnui, storesnėmis „vanoju“ padus",- aiškina A.Bagdonas.

 

 

Gintaro terapija

Senovėje mūsų senoliai natūralų Baltijos gintarą naudojo vandeniui struktūrizuoti, gintaro arbatai bei gintaro trauktinei gaminti. Gintaras - Saulės akmuo. Išmėginti jo gydomąsias galias bus galima ir „Pirties dienoje“.

Masažus su gintaru siūlys ir patirtimi dalinsis masažo terapeutė, natūralių terapijų ir reiki praktikė Edita Vigelytė iš „Gintaro akademijos“ Klaipėdoje. Galėsite daugiau sužinoti apie gintaro  produktus, skirtus sveikatai bei grožiui, išmėginti gintaro maišelius, gintaro masažuoklius.

Kaip gintaras ramina, gydo žaizdas, malšina skausmą ir apie kitas ypatingas Baltijos „aukso“ savybes pasakos gintaro produktų gamintojai Algina ir Rolandas Žalimai.

 

 

Klasikinis masažas

Daugelis sako, kad po pirtininkės, profesionalios masažistės Dalios Ajauskienės  prisilietimų išdygsta sparnai. Šventėje Dalia masažuos rankas, pečius, nugarą ir galvą. Po šių procedūrų jausitės pailsėję ir žvalūs, ir , ką gali žinoti, gal bent keletą minučių pasijusite atsiplėšę nuo žemės?

 

Garso terapija

 

Ar girdėjote, kaip dainuoja dubenys? O apie tibetietiškų dainuojančių dubenų masažą? „Pirties dienoje“ tokia ypatinga patirtimi dalinsis Egidijus Šeštokas.   Tibeto dubenys, kitaip dainuojantys dubenys, – tai senoviniai muzikos instrumentai, kurių skambėjimo principas primena varpą.  Garsas gimsta vibruojant dubens sienelėms. Garso bangos atpalaiduoja kūną, suvirpina sielą, sukelia begalinės erdvės pojūtį. E.Šeštokas šio terapijos būdo mokėsi Indijoje.

 

Tailandiediškas ir chiromasažas

 

Masažo būdą, kurio paslapčių sėmėsi Tailande, bus pasirengusi pademonstruoti ir Ina Kučinskė. Moteris lankytojus pamalonins unikaliu veido masažu, kuris veikia energinius taškus, atpalaiduoja, padeda šalinti šlakus.

 

Profesionali masažistė, trijų tarptautinių masažų čempionatų dalyvė bei laimėtoja Vida Jankūnienė atskleis chiromasažo pranašumus. Chiromasažas – tai įvairių efektyvių europietiškų bei rytietiškų masažo sistemų, amerikietiškos chiropraktikos ir kineziologijos sintezė. „Ši įdomi technika skirta giluminiam atpalaidavimui. Ji padeda atsikratyti neigiamų emocijų, kūno bei veido raumenų įtampos, lygina veidą bei užkerta kelią naujoms raukšlėms atsirasti. Šis masažas teigiamai veikia kraujotakos bei limfotakos sistemas“, - aiškina V.Jankūnienė.

 

Esate masažuotojas - prisidėkite

 

Įvairių staigmenų „Masažų saloje“ žada pateikti ir šventės svečiai iš Latvijos bei Rusijos. Be to, šioje erdvėje laukiama visų, kurie nori pademonstruoti savo sugebėjimus bei pasidalinti jais su kitais. Tokiems svečiams bus skirtas atskiras masažų stalas.